Kurulumda yardıma mı ihtiyacınız var ?

Darby Servers her zaman yanınızda

HEMEN DESTEK AL

Yurt dışında ve ülkemizde oldukça fazla kullanılan ve telefon üzerinden televizyona bağlanıp televizyon izleme fırsatı veren bu sistem özellikle de yurt dışında uzun zamanlardan beridir kullanılıyor.

Bu sayede sadece evinizde değil aynı zamanda iş yerinizde veya arabada hatta dışarıda dahi televizyon izleyebilir ve bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Aslında kurulumu oldukça basit olan bu sistemi ülkemizde bazı markalar kullanıyor. Ancak legal olan bu sistemlerin yanında ek olarak legal olmayan ve yurt dışı kaynaklı kullanımlar da mevcuttur. Söz konusu olan bu illegal ülkemizde de oldukça fazla ilgi görüyor ve kullanılıyor.

Sadece telefonlarda değil aynı zamanda tabletlerde ve bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu hizmet birçok insan için ayrılamaz olduğu televizyonu ayağına getiriyor.

Kurulumu Nasıldır?

Söz konusu olan bu cepten televizyon imkanını uygulamalar sayesinde rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurulum aşamaları ise şu şekildedir;

Öncelikle yerel listelere giriş yapın.

Daha sonra uzaktan oynatma seçenekleri seçiniz.

Bu adımdan sonra da söz konusu yayının URL bağlantısını ve adresini girerek telefonunuzda veya tablette bu hizmeti kurabilirsiniz.

SMART IPTV uygulaması, artık Samsung marketlerden kaldırıldı. Bu sebeple herhangi bir abonelik satın almadan önce uygulamanın televizyonunuzda olup olmadığını kontrol edin.

Eğer uygulama televizyonunuzda mevcut ise, TV ayarlarından otomatik güncelleştirmeleri kapatın. Daha sonra ilk aşama olarak bilgisayarınızdan https://sX-SPORTS.app/mylist adresine girin. Daha sonra Delete Playlist kutucuğuna, 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan MAC adresinizi girin.

Adresinizi girdikten sonra Delete butonuna tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz. (MAC adresinizi bilmiyorsanız, smart X-SPORTS uygulamasını açtığınızda ayarlar/settings sekmesinden öğrenebilirsiniz).

Tüm bu işlemlerden sonra Upload Local IPTV Playlist or External Playlist URL with Auto-update yazılı alandaki kutucuğa MAC adresinizi yeniden yazın. Bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna da m3u_plus yazan linki tamamen kopyalayın ve kutucuğa yapıştırın (m3u linkinizi bilmiyorsanız, mail adresinizde bulabilirsiniz).

Daha sonra Save Online kutucuğunu işaretleyin ve ardından Upload butonuna basın. Tüm bu işlemlerden sonra, sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App. şeklinde bir yazı göreceksiniz.

Son olarak, Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Artık kanal listenizi ekranınızda görebilirsiniz. Ek olarak eğer isterseniz, Groups butonu ile tüm listenizi kategorilere ayırabilirsiniz.

Mag, X-SPORTS almanızı sağlayan bir cihazdır. Cihazın kurulumu oldukça basittir. X-SPORTS yüklemek için öncelikli olarak cihazın ayarlar kısmına gelmeniz gerekmektedir. Setting bölümünü bularak buradan System Setting alanına girmeniz gerekir. Bu alandan sonra portal kısmına ulaşın. Portal kısmına ip TV sağlayıcınızdan aldığınız ayarları girersiniz. Her sağlayıcının vermiş olduğu portal bilgileri farklılık göstermektedir. Bu bilgileri almak için sağlayıcınız ile irtibat kurmanız gerekmektedir. İşlemi bitirdikten sonra settings bölümüne gelerek restart portal kısmına tıklamanız gerekmektedir. Böylelikle işleminiz tamamlanmış olacaktır. Basit ve hızlı bir şekilde cihaz kurulumunu tamamlanmış olacaktır.
Mag Cihaz Bilgileri
Cihaz genellikle aynı ölçülerde ve özelliklerde bulunmaktadır. İçerisinde Linux işletim sistemi bulunmaktadır. Harici USB bellek girişi bulunur. En yüksek video kalitesine kadar erişim imkanı vermektedir. Kablosuz bağlantı özelliği bulunur ve İP TV hizmetini aldıktan sonra istediğiniz görüntü kalitesinde içeriklere ulaşmanız mümkündür. Küçük boyutlara sahip olduğundan dolayı yer sorunu çıkarmamaktadır. Anten ve çanak girişi bulunmaz. Gereksinimlerinizi karşılayacak bir şekilde yapılmış olup ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

ENIGMA2 (DREAMBOX/VU+) KURULUMU

* Öncelikle FTP ile bilgisayarınızdan cihazınıza bağlanın.
* FTP ile cihazınızın ıp adresini yazarak giriş yapın. Kullanıcı adı : root Şifre : dreambox (Genel Olarak)
* Sizlere Vereceğimiz userboguet yani hazır yükleme dosyasını size göstereceğimiz yere atınız.
* Ardından userboguet dosyasını ETC/Enigma2 Yolunu Bularak Enigma2 klasörüne atınız.
* Ardından cihazınızı yeniden başlatın. Kanallarımız hazır bir şekilde önümüze çıkacaktır.

2.ALTERNATİF ( Tercih Edilen )

Yukarıdaki anlatıma göre biraz daha zahmetli olan bu yol çok daha kullanışlı bir yoldur. Yukarıdaki şekilde atılan listeler yapılan güncellemeleri yeni kanallar, yeni filmler vb. içeriği otomatik alamamaktadır. Bu sebeple Cihazın kurulu olduğu evde ilk olarak bir bilgisayar açıyoruz. Bilgisayara Team Viewer programını yüklüyoruz, ve ardından PUTTY programını indiriyoruz.

Dilerseniz Team Viewer bilgilerini sağlayıcınıza vererek direk yükleme yaptırabilirsiniz. Kendiniz yapacaksanız eğer, PUTTY için cihazın içerisinde bulunan AĞ Bilgileri kısmından cihazın ip adresini öğrenerek PUTTY programına giriyoruz ve bağlantı kuruyoruz. Bağlantı kuruldukdan sonra sağlatıcınızın size vereceği ENİGMA uyumlu kodu yapıştırarak ENTER’ladığınızda cihazınızın içerisine IPTV olarak yeni bir klasör açılacaktır.

Bu sayede TÜM güncellemeri cihaz otomatik olarak alacaktır. Manüel hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Next İptv Yükleme, Next Mınıx Iptv Kurulumu

Adını sıkça duyduğumuz X-SPORTS teknolojisi sizlere zaman ve program kısıtlaması getirmeden rahat ve konforlu izleme imkanı sunan bir teknolojidir. Kısaca internet protokol televizyon anlamına gelen bu sistemde fiber optik ve çanak uydu ile video akışı sağlanır.
Nasıl Kurulur?

Öncelikle aldığınız kutuyu açın ve televizyona cihazı ve parçalarını uygun şekilde monte edin. Cihazı monte ettikten sonra ekranda çıkan yazılım güncellemesini internet üzerinden yükleyin. Menüden panel ayarlarını bulun. Size gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak kaydedin. Kaydettikten sonra tüm kanallar yüklenecektir. Bir defa kurulum ve güncelleme yapmak yeterli olacaktır. Daha sonra keyifle izlemeye başlayabilirsiniz. 

Televizyon kanallarında sınırlı program varken X-SPORTS teknolojisinde sınırsız program izleme seçeneği vardır. Cihaza birden fazla X-SPORTS yükleyip geçiş yapabilirsiniz. Sinema, spor, haber, belgesel, çocuk kuşağı gibi birçok alanı vardır. Yeni eklenen program ve kanallar için ayrıca güncelleme almanıza gerek yoktur. Otomatik olarak yüklenecektir. Bu teknoloji ile artık kanallar arasında sürekli zap yapmak zorunda kalmayacaksınız.

REDLINE TS IPTV KURULUMU

Redline TS Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz.

Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır.

Size Yolladığımız Dosyayı USB İçerisine Atıp Cihaza Takınız.

Daha Sonra USB’yi Redline’a Bağlayıp, Cihazın Menüsünden İPTV İzleme Menüsünü Açınız.

Cihazınızın Kumandasında Bulunan Audio Tuşuna Basarak Kanalları Cihaz Hafızasına Alınız.

Sonrasında Mavi Tuşa Basarak İPTV Kanallarınızı Kaydederek İzlemeye Başlayınız.

ATLANTA XTREND ET5000

IPTV Dosyası Eklemek İçin Size Vereceğimiz Userboguet Dosyamızı ETC/Enigma2 Yolunu Bularak FTP İle İçerisine Atıyoruz.
Kanallar Yüklenecektir.

—————–

ATLANTA XTREND ET9000

IPTV Dosyası Eklemek İçin Size Vereceğimiz Userboguet Dosyamızı ETC/Enigma2 Yolunu Bularak FTP İle İçerisine Atıyoruz.
Kanallar Yüklenecektir.

Hiremco Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz.

Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır.

Size Yolladığımız Dosyayı USB İçerisine Atıp Cihaza Takınız.

Daha Sonra USB’yi Hiremco’ya Bağlayıp, Cihazın Menüsünden İPTV Uygulamasını Açınız.

Cihazınız USB İçerisinde Bulunan Dosyayı Otomatik Olarak Bulup Kanalları Yükleyecektir.

KORAX IPTV KURULUMU

Her cihaza uygun panelimiz ile size gönderdiğimiz dosyayı USB ile Korax cihazınıza atabilirsiniz.

Kendiniz yapmak istiyorsanız yan tarafta bulunan TXT dosyasının hazırlanışına bakabilirsiniz.

Menü + Ayarlar + Güncelleme + Usb’den Güncellemeden Cihazınıza Yükleyin.

Android tabanlı ise bizimle iletişime geçiniz.

TXT DOSYASININ YAPILIŞI

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }

DREAMSTAR IPTV KURULUMU

Dreamstar Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz.

Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır.

Size Yolladığımız Dosyayı USB İçerisine Atıp Cihaza Takınız.

AMAZON FIRESTICK IPTV KURULUMU

AMAZON Firestick’ler hem fiyat bakımından hemde boyut bakımından son zamanlarda oldukça tercih edilmeye başlayan cihazlardır. Bu popülerlik Smart İPTV programının Firestick uygulama mağazalarına girmesiylede başladı diyebiliriz. Firestick sahipleri ürünlerimizi stickleri aracılığı ile rahatlıkla izleyebilirler.

İlk olarak Uygulama mağazası kısmından Smart İPTV programını indiriniz. Ekranda yazan TV MAC numarasını sağlayıcınız ile paylaşınız otomatik yükleme yaptırınız ya da Sağlayıcınızdan yayın linkinizi alarak sX-SPORTS sitesine girerek kendiniz yükleme yapabilirsiniz.

Çok basit bir kuruluma sahiptir. Ancak Diğer cihazlara nazaran yaptığımız testler doğrultusunda Smart İPTV program diğer cihazlardan ötürü daha sağlıksız çalışmaktadır. Oynatıcı ( Player ) olarak VLC tavsiye edilir.

Android telefonlardan rahatlıkla indirilebilecek bir uygulama olan Kodi sayesinde, rahatlıkla mobil telefonlardan tercih edilen TV kanalları izlenebilir.

Kodi Kurulumu Nasıl Yapılır?

1. Öncelikle Kodi uygulamasını indirmek için android sistemli telefonunuzun Google Play Store uygulamasına girin.

2. Kodi uygulamasını aratın ve indirin.

3. İndirilen uygulamayı çalıştırın ve uygulamanın sol üstünde bulunan System butonuna tıklayın.

4. System sayfasına giriş yaptıktan sonra, Interface settings butonuna tıklayın.

5. Sol taraftaki menüde görülen Regional butonuna tıklayın ve daha sonra sağ taraftaki bölümden Language yazısının yanındaki English yazısına tıklayın.

6. Önünüze bir liste açılacak. Bu listeden Türkçe’yi seçin. Böylece uygulamanın dili Türkçe’ye dönüşmüş olacaktır.

7. Ana menüye geri dönüş yapın.

8. Sol menüde bulunan Eklentiler yazısına tıklayın. Daha sonra Eklentilerim ve sonrasında PVR İstemcileri’ne giriş yapın.

9. Önünüze gelecek olan ekranda PVR IPTV Simple Client sekmesini üzerine tıklayarak aktif hale getirin.

10. Daha sonra PVR IPTV Simple Client sekmesi içinde bulunan Yapılandır seçeneğine giriş yapın.

11. Elinizde bulunan txt formatındaki dosyayı ve tercih ettiğiniz kanal logolarını bu kısımdan ekleyin.

12. Kanal logolarını ekledikten sonra ana menüye geri dönün ve TV sekmesine tıklayın. Eklediğiniz tüm kanalları içeren bir listeyle karşılaşacaksınız. İşlem tamamlanmıştır.

images
Donmama Garantisi

IPTV listemizdeki tüm kanallar için donmama garantisi!

images
15 Dakikada Aktif

Ödemenizden sonra 15 dakika içerisinde hizmetinizi aktif ediyoruz.

images
Uyumluluk

Tüm IPTV desteği olan cihazlardan IPTV hizmetimize ulaşabilirsiniz.

images
Kanal Sayısı ve Ülkeler

15 Farklı Ülke 2130 Canlı Yayın 2010'den fazla VOD arşivi! Neftlix--Blutv Ve Bütün Sezonlarıyla Yabancı Diziler

images
Destek Hattı

Tüm sorunlarınız için 7/24 canlı desteğimizden hizmet alabilirsiniz.

images
Güçlü Altyapı

Tüm sunucularımız ve alt yapımız Almanya üzerindedir! En stabilize ve kaliteli şekilde sizlere ulaştırılır!

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.

Merhaba, Ben X-SPORTS danışmanınız Selim. Size nasıl yardımcı olabilirim?

WhatsApp Destek Hattı